Přihlášení uživatele
Přihlášení registrovaných uživatelůPokud nemáte oprávnění od administrátora, kontaktujte nás prosím a účet Vám bude vytvořen
Naši obchodní partneři
Banner
Kdo je přihlášen
Právě připojeni - hostů: 4 
Statistiky
Počet zobrazení článků : 110661

postheadericon Mikrodermabraze

 

 

Toužíte po jemné, sametové pleti. Zvolte vakuovou mikrodermabrazi. Zmírňuje příznaky stárnutí kůže, úspěšně léčí akné a pigmentové skvrny způsobené slunečním zářením. Může odstranit i drobné jizvy a rozšířené kožní póry. To vše bez bolesti, anestezie a časové náročnosti.

V posledních letech výrazně stoupá zájem veřejnosti o jednoduché, neinvazivní, ale účinné omlazovací metody, které by intenzivně pracující a zaneprázdněné klienty nevyřadily, byť dočasně, z pracovního procesu ani ze společenských aktivit. Ve světě i u nás se na špičku estetické dermatologie jednoznačně zařadila vakuová mikrodermabraze. A není se čemu divit…Mikrodermabraze (dále jen MDA) nemá žádné zásadní kontraindikace. Je vhodná prakticky pro všechny typy pleti, splňuje stoprocentně požadavek neinvazivnosti a nulového rizika. Při jejím provádění není nutný žádny typ anestézie a též následně nevyžaduje žádná výrazně zatěžující ochranná opatření.

Metodika je vcelku velmi jednoduchá, zatímco výsledky opravdu překvapivé. Pokud hovoříme o krystalické mikrodermabrazi, jde v podstatě o kombinaci jemného mechanického obrušování pomocí speciálních mikrokrystalů oxidu hlinitého za současného blahodárného působení vakua. Krystalky odstraňují velmi jemně a šetrně mikrovrstvičky odumřelých buněk epidermis, a tím podporují zvýšenou buněčnou obnovu, oživují povrch pokožky a v neposlední řadě výrazně zkvalitňují průchodnost kůže pro další aplikované vyživující či léčebné lokální prostředky. Současně tato „abraze“ zjemňuje reliéf kůže včetně jizviček po akné, redukuje povrchové pigmentace a čistí a stahuje rozšířené póry. Působení vakua zlepšuje lymfatickou drenáž obličeje, což vede k potlačení ranních otoků, hlavně víček, stimuluje krevní oběh a detoxikaci kůže.

Výše popisované účinky MDA jsou samozřejmě totožné jak u krystalické MDA, tak u její novější formy diamantové MDA, kde jsou krystalky oxidu hlinitého nahrazeny jemnými diamantovými brousky.

Kombinace všech účinků MDA vede postupně k novotvorbě kolagenních a elastinových vláken, a tedy k tolik žádané rejuvenaci (omlazení) pokožky. Celá procedura je zakončena aplikací výživných enzymů a myorelaxační vibrační masáží s bodovou akupresurou.

Bezprostředně po ošetření pokožky MDA se velmi osvědčila na naší klinice aplikace speciální laserové hydratační masky, která intenzivně působí na zklidnění a hydrataci pokožky za součinnosti biostimulačního laseru nebo přístroje Omnilux..

Z toho, co bylo stručně řečeno, vyplývá, že MDA je vhodná k prevenci stárnutí kůže, stejně jako k odstranění již počínajících problémů, zejména s fotoageingem, obecně se objevujícím u žen po čtyřicátém roce věku. Další skupinou pacientů, která stále častěji vyhledává MDA, jsou mladí lidé žádají řešení poaknozních stavů (jizvičky, fialové skvrnky), nebo jen touží po kvalitnější pokožce.

Je logické, že rozsáhlých efektů nelze seriózně dosáhnout jedním ošetřením. Obecně se doporučuje absolvovat sérii tří až šesti ošetření v intervalech 3týdny až jeden měsíc (dle požadovaného efektu). Klienti mohou počítat s přibližně 3hodinovým až hodinovým, velmi příjemným spočinutím, po kterém se mohou nalíčit a odejít s projasněnou pokožkou klidně i do divadla. Efekt je totiž patrný již po prvním ošetření.

Kombinace této metody s dalšími neinvazivními zákroky k „omlazení vizáže“, například s aplikací botulotoxinu k odstranění mimických vrásek, výrazně zvyšují celkový výsledný efekt zákroků, které klient může podstoupit takzvaně „během polední pauzy“. Není proto divu, že pro tak velké množství efektu spojeného s úžasnou výhodou neinvazivnosti a nulovou rizikovostí je MDA stále více vyhledávanou metodou zlepšující mladý a svěží vzhled.