Přihlášení uživatele
Přihlášení registrovaných uživatelůPokud nemáte oprávnění od administrátora, kontaktujte nás prosím a účet Vám bude vytvořen
Naši obchodní partneři
Banner
Kdo je přihlášen
Právě připojeni - hostů: 3 
Statistiky
Počet zobrazení článků : 110656

postheadericon Rollerová Mezoterapie

ROLLEROVÁ MEZOTERAPIE

 

Je neinvazivní metoda při které se speciální léčivé roztoky zapracovávají pomocí dermatorolleru do kůže. Tato metoda je vhodná pro jedince, kterým není příjemná injekční forma mezoterapie.

Mesoliftové sérum : samostatně působí proti stárnutí pleti a vráskám, také prodlužuje účinek botulotoxinu.Obsahuje směs polypeptidů, které modulují kontrakce mimických svalů v obličeji. Pentapeptid prostřednictvím stimulace enkefalinových receptorů na nervosvalové ploténce ovlivní iontové kanály tak, že oslabí svalovou činnost. Hexapeptid a octopeptid oslabují převod signálu z nervu na sval a omezí tím stahování svalu.Hyaluronová kyselina doplňuje objem pleti, váže na sebe vodu, brání stárnutí pleti a pleť pomáhá napínat. Komplexním působením účinných látek v séru se dosahuje zeslabení až odstranění vrásek v obličeji.

Použití :      směs se aplikuje mezoterapeutickou metodou – rollerem- 1 krát týdně

Doporučeno je 4 – 6 aplikací

Domácí ošetřování : mezi jednotlivými aplikacemi doporučujeme přípravek pro každodenní

                                   Použití – daily care 1   denně aplikovat na čistou a suchou pleť jemnou

                                   Masáží.

Dermaroller – je pohyblivý váleček pokrytý velmi ostrými a tenkými mikrojehličkami vyrobenými z chirurgické oceli. Ty jsou tak jemné, že poranění hlubších vrstev je vyloučeno. Kůže dobře snáší všechny části válečku, vedlejší účinnky nejsou známy. Pomocí dermarolleru překonáváme epidermální bariéru kůže bez námahy a vedlejších účinků. Tato nová dynamická metoda ošetření kůže má mnohé výhody :

  • hluboké vpravování lipofilních a hydrofilních účinných látek
  • působení kosmetických produktů je mnohem účinnější
  •  větší molekuly mohou proniknout uzavřenou epidermální vrstvou
  • přímé dávkování účinných látek
  • bezbolestné a jednoduché použití